Vyhledávání


Kontakt

Mirka
DĚČÍN III - STARÉ MĚSTO

E-mail: miruska01@seznam.cz

Vítejte u Mirky a Ebi :)

Tyto stránky vznikly proto, abychom si mohli vyměňovat zkušenosti a zážitky s ostatními bulíkáři a hlavně bychom rády našly nějaké bulíky ve svém okolí, tedy v okolí Děčína na společné procházky.

Novinky

Konopiště

07.05.2011 22:42
Dnes Ebi získala na klubové výstavě ocenění V :)  

Chlum

23.08.2010 02:24
Byla jsem se Ebkou na výletě na rozhledně Chlum. Potkaly jsme k mé nemalé radosti ovečky.. Uprostřed lesa najednou stádo ovcí a když nás viděly, začaly zdrhat. To by nebylo tak nebezpečné, kdyby to nebylo z kopce... Ebina okamžitě hnala za nima, nedbaje mých pokynů a křiku, táhla mě za sebou jak...

Sáňky

24.01.2010 18:09
Ebušce se moc líbila jízda na sáňkách :) Nejdřív  nechápala k čemu jsou dobré, takže se je samozřejmě pokusila sežrat, když viděla jak je táhnu do kopce, upalovala za mnou a nahoře je očuchávala. Tak sme se svezly dolů a to už se jí moc líbilo, celej kopec se ani nehla a jela statečně první,...

Zážitek

30.09.2009 22:02
Přišla jsem domů a tam překvapení.... koš vysypanej a na půl sežranej, stůl poškrábanej a ubrus na zemi, židle převrácený a rozkousaný, záclona na zemi, konzole vytrhlá ze zdi, okno ušmudlaný od čumáku, jablka a dýně ožraný... co víc si můžete jako přivítání po těžkým dnu doma přát??

Pořádné dobrodružství!!

06.09.2009 12:31
Včera jsem jako obvykle šla s Ebinou na procházku, tentokrát k Ploučnici, na stopovacím vodítku. U břehu je v jedné části velká zeď a nahoře zábradlí, šla jsem napřed a najednou se zadrhlo vodítko, tak jsem se otočila a vidím Ebina omotala vodítko kolem zábradlí a zaseklo se jí to, než sem se...

Kamarád na hraní :)

18.08.2009 17:10
Bohužel u nás na sídlišti se všichni pejsci Ebi bojí, jsou buď staří a nebo jednoduše nemají na její hraní náladu. Tak jsme hledali někoho známého, kdo by měl pejska, až se nám povedlo najít vlčáka Areska :) Nevěřili byste jak je Ebi drzá :D Ares byl na ní zpočátku opatrný, ale jakmile zjistil jaké...

Destrukce bytu

18.08.2009 16:59
Tak na přání přidávám článek destrukce bytu :)) Dalo by se říci, že se Ebi zaměřila na určité části bytu a ty navštěvuje každý den a zkouší jestli jsem si to nerozmyslela a jestli třeba už může něco okusovat co minule nemohla. Nejvíce jí láká fólie odrážející teplo za topením, tu rve jak může, když...

Bulík s králíkem na zádech :)

24.07.2009 15:59
Představuji Vám Ebi, která se nosí na zádech s králíkem :)   PS: kdyby ho náhodou někdo neviděl, je bílý a z profilu - kouká doprava a trčí mu ucho nahoru :D

První pořádná vycházka

24.07.2009 13:03
Ebi se nechce chodit moc ven, vždycky jenom vyčůrat a ffffrrr zpátky domů, když je u baráku nějaký pejsek, tak si ho tedy očuchá aby se neřeklo, když je spokojená chtěla by si hrát, ale ještě se nám nepodařilo potkat takového pejska, který by si chtěl hrát s ní. Tak jsem se dnes rozhodla, že jí...

První týden spolu :)

14.07.2009 17:04
Když jsem si odvážela Ebi domů, tak celou cestu v autě proprděla :D Nikde nechtěla čůrat, všude se nacpala pod auto a tam zůstala dokud jsem jí nenalákala na piškot. Hned ten samý den jsme jeli na dovolenou na chatu. Tam se Ebi líbilo, bylo tam spoustu lidí se kterými si hrála, ovšem pěkně nás...
1 | 2 >>